You are here:  / Zdrowie i Moda / Aromasensation na jesienny wieczór

Aromasensation na jesienny wieczór

Aromasensation na jesienny wieczór
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Aromasensation na jesienny wieczór

Dwa oblicza jesieni
Jesień ma dwa oblicza: z jednej strony jest pełna kolorów i blasku, lecz z drugiej strony przynosi ochłodzenie, deszcze i szarość. Wiele osób wraz z nadejściem listopada popadają w gorszy nastrój, co żartobliwie określamy jesienną depresją. Dni stają się coraz krótsze i wietrzne, wydłużają się wieczory, które jednak nie zachęcają do wychodzenia z domu. Jak poprawić sobie humor i dodać energii w ten jesienny czas?

Aromatyczne i ciepłe wieczory Aromasensation
Ciepła długa kąpiel i zmysłowy aromat mogą zdziałać cuda! Pobudzają organizm, wywołują pozytywne emocje i pomagają się zrelaksować. Wyjątkowo pozytywne i energetyzujące działanie mają ciepłe zapachy, jak np. Ambra, bursztyn, wanilia, piżmo. Dodatkowo te olejki aromatyczne pobudzają zmysły. Działanie relaksujące i odprężające mają natomiast olejki: sosnowe, jaśminowe, miodowe.

Olejek do kąpieli i balsam do ciała
Gdzie znaleźć tak dobroczynne zapachy? Bielenda przygotowała specjalną serię Aromasensation, w skład której wchodzą trzy wyjątkowe kompozycje zapachowe: Euforia, Afrodyzjak i Ekstaza. Zapachy te łączą w sobie elegancję, wdzięk i zmysłowość. Otulają ciało i rozluźniają, pobudzając kobiecość i seksapil. Aromasensation to idealna propozycja na jesienny wieczór.

Inne artykuły: