You are here:  / Zdrowie i Moda / Awokado smak piękna

Awokado smak piękna

Awokado smak piękna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Awokado smak piękna

Awokado
Awokado to rarytas kulinarny o delikatnym smaku, ale nie tylko, ponieważ jest również znakomitym składnikiem kosmetyków. Kosmetyki naturalne bazujące na awokado mają wyjątkowy tropikalny zapach. Przeznaczone są do pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Skóra wysuszona objawia się tym, że traci blask, staje się szara, a naskórek zaczyna się łuszczyć. Wymaga natychmiastowego działania i solidnej pielęgnacji.
Pielęgnacyjne działanie
Działanie kosmetyków z awokado polega przede wszystkim na intensywnym nawilżeniu skóry, także jej głębokich warstw oraz na dostarczeniu jej naturalnych witamin. Dzięki naturalnemu filtrowi UV skóra zostaje również pokryta warstwą ochronną. Awokado przynosi odczucie ulgi, zwłaszcza jeśli skóra jest wysuszona i wrażliwa, a także wygładza ją i poprawia jej elastyczność. Opóźnia efekty starzenia się i zmiękcza naskórek. Skóra nabiera piękna i blasku.
Kosmetyki naturalne na jesień
Składnik awokado jest wymarzonym składnikiem dla skóry, która ucierpiała latem z powodu wysokiej temperatury i wielu czynników, związanych z wakacjami, zmianą klimatu, wiatrem, klimatyzacją. Na początku jesieni warto zapewnić skórze możliwość regeneracji, by znów mogła być piękna.

Inne artykuły: