You are here:  / Zdrowie i Moda / Bezpieczna skóra zimą

Bezpieczna skóra zimą

Bezpieczna skóra zimą
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bezpieczna skóra zimą

Zima to dla skóry bardzo trudny czas. Zwłaszcza delikatna skóra twarzy narażona jest na wysuszenie, związane z działaniem wiatru, mrozu i zmian temperatur, jakie wiążą się z przebywaniem w ogrzewanych pomieszczeniach i wychodzeniem na zewnątrz. Dodatkowym zagrożeniem jest odwodnienie skóry, ponieważ zimą zazwyczaj rzadziej sięgamy po wodę do picia.

Nawilżenie i ochrona skóry.

Niezwykle ważne jest, aby w warunkach zimowych szczególnie dbać o prawidłowe nawilżenie skóry oraz jej ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a zwłaszcza temperaturą. Z pomocą przychodzą kosmetyki naturalne, zawierające olejek z awokado. Dają powłokę ochronną i głęboko nawilżają skórę. Krem dzień – noc z serii awokado można z powodzeniem stosować zimą rano i wieczorem, aby zapewnić skórze zabezpieczenie przed zimnem. Inne kosmetyki, które sprawdzą się w tych trudnych warunkach to: krem dzień – noc z bioplantacji aloes, organiczny krem dzień – noc z bioplantacji bawełna, seria kosmetyków z czarnej oliwki, a dla dojrzałej cery krem regenerujący anti age żeń szeń oraz krem przeciwzmarszczkowy ginkgo biloba na dzień i noc.

Zestawy świąteczne.

W grudniu warto skorzystać z oferty zestawów świątecznych, które zaopatrzą nas w zestaw trzech kosmetyków z jednej serii. Jest wśród nich zestaw Prestige Awokado.

Inne artykuły: