You are here:  / Zdrowie i Moda / Czy chcesz mieć zmysłowe usta

Czy chcesz mieć zmysłowe usta

Czy chcesz mieć zmysłowe usta

Zmysłowość kobiety
Większość kobiet, które uważamy za atrakcyjne mają zmysłowe usta. Na czym polega zmysłowość? Mylisz się, jeśli sądzisz, że jest to cecha wrodzona lub że monopol na zmysłowe usta ma Angelina Jolie. Każda kobieta ma taki potencjał, tylko nie każda go wykorzystuje. To tak, jak z kobiecością – wystarczy ją wydobyć z siebie i cieszyć się nią!

Delikatna skóra ust
Usta charakteryzują się tym, że mają wyjątkowo delikatny naskórek. Wymagają odpowiedniego nawilżenia i pielęgnacji. Bez tego ulegają przesuszeniu, tracą blask, a ich naskórek może zacząć pękać. Jeśli tworzą się również rany w kącikach ust, może to oznaczać również nieodpowiednią dietę i brak witamin.

Balsamy pielęgnacyjne do ust
Bardzo dobrym pomysłem jest sięgnięcie po balsam pielęgnacyjny do ust. Przede wszystkim nawilży on delikatną skórę, a także odżywi ją. Doskonale sprawdzają się takie składniki balsamów, jak aloes, czarna oliwka, bawełna czy kokos. Są to delikatne składniki roślinne, dzięki czemu kosmetyki są naturalne i skuteczne. Balsamy można stosować kilka razy dziennie. Bielenda proponuje kobietom balsamy do ust, bazujące na roślinach z bio plantacji.

Dodatkowe zabiegi
Dodatkowo można stosować różnego rodzaju domowe zabiegi, które wzmocnią i nawilżą usta. Do takich zabiegów zalicza się peelingi cukrowe, maseczki z miodu, a także masaże delikatną szczoteczką, które pobudzają krążenie krwi.

Inne artykuły: