You are here:  / Bee sama nie wiem / Daniel Wellington watch

Daniel Wellington watch

Daniel Wellington watch
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Cześć Wam! W dzisiejszym poście mam dla Was kilka ogłoszeń 🙂

Po pierwsze, cieszę się bardzo, że w końcu mogę publikować na stronie www.mint-bee.pl, a nie na blogu. Wspominałam Wam, że chciałam się uniezależnić od blogera i prowadzić własną stronę. Udało mi się, choć trochę to trwało. Jak widać, nie wiele się zmieniło wizualnie- pozostałam wierna mojemu minimalistycznemu lookowi z bloga, bo uważam, że tak jest jasno i czytelnie. Co się zmieniło? Posty są odpowiednio podporządkowane do kategorii; moda, fotografia i lifestyle. Dodatkowo wyszukiwrka ułatwi Wam znalezienie konkretnej stylizacji lub wpisu:). Mam nadzieję, że Wam się podoba- koniecznie dajcie znać!

Druga sprawa- zegarek! Ostatnio pokazywałam Wam na insta moją nowość od Daniel Wellington, czyli kolejny piękny zegarek. Tym razem wybrałam wersję mniej klasyczną, ponieważ na tarczy zamiast cyfr czy kresek są malutkie cyrkonie. Ponadto kolor paska wybrałam z myślą już o jesiennych, ciepłych stylizacjach. Dodatkowo do końca września mam dla Was kod ze zniżką 15% na zakup zegarków na stronie www.danielwellington.com. Kod mint_bee.

No i oczywiście na koniec mam dla Was jeszcze jeden news (patrz na zdjęcie:)). Teraz już chyba brzucha nie ukryje w żadnej sukience ani luźnym swetrze, także spokojnie mogę Wam powiedzieć, że będę mamą, a w najbliższym czasie stylizacje na blogu będą w wersji ciążowej :).

W wakacje zrobiłam sobie sporą przerwę w blogowaniu, ale to nie znaczy, że z tego zrezygnowałam. Upały dały mi popalić ( w sumie nadal dają), dlatego z utęsknieiem czekam na prawdziwą jesień.

słowa kluczowe: płaszcz jass, bershka dres, mint perfum, jass plaszcze, kozaki w panterke, bluzy cool story bro

Inne artykuły: