You are here:  / Zdrowie i Moda / Dzięki arbuzowi odnajdziesz równowagę

Dzięki arbuzowi odnajdziesz równowagę

Dzięki arbuzowi odnajdziesz równowagę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dzięki arbuzowi odnajdziesz równowagę

Kosmetyki naturalne zawierające olej z pestek arbuza posiadają wiele dobroczynnych właściwości. Wyróżniają się również niezwykle apetycznym zapachem.

Kosmetyki naturalne z arbuzem przynoszą na myśl aromat lata
Zapach arbuza jest ożywczy, lekki i słodki. Stosując kosmetyki naturalne poczujesz na skórze jego łagodny aromat, który wprawi Cię w dobry nastrój i przyniesie wspomnienie wakacyjnych wyjazdów.

Arbuz dobry na chandrę
Kosmetyki naturalne pachnące arbuzem nie tylko doskonale dbają o naszą skórę, ale poprawiają przy tym samopoczucie. Pobudzają zmysły – stosowane rano dodają energii przed dniem pełnym zajęć, a wykorzystane w wieczornej pielęgnacji potrafią świetnie zrelaksować. Możemy również wykorzystać korzyści aromaterapii – olejek z arbuza usuwa zmęczenie i stres. Wybierz go do stworzenia atmosfery podczas spotkania z przyjaciółmi, a także w czasie odpoczynku po całym dniu pracy.

Ciekawa właściwość zapachu arbuza
Olejek z arbuza ma niezwykle długi okres przydatności. Można go znaleźć w kosmetykach do masażu, olejkach do kąpieli, peelingach, maseczkach, kremach do twarzy a także w preparatach do pielęgnacji włosów. Poddając go działaniu ciepła wytwarza kuszący aromat.

Inne artykuły: