You are here:  / Zdrowie i Moda / Eko pielęgnacja na co dzień Eco Care

Eko pielęgnacja na co dzień Eco Care

Eko pielęgnacja na co dzień Eco Care
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Eko pielęgnacja na co dzień Eco Care

W dzisiejszych czasach, w których zanieczyszczenie środowiska jest już na alarmującym poziomie, coraz większym zainteresowaniem i uznaniem cieszy się nurt, związany z ekologią,

Eco Care Bielenda

w skrócie nazywany „eko”. Konsumenci stają się coraz bardziej świadomi jakości produktów, które nabywają w sklepach i wybierają coraz częściej takie produkty, które są ekologiczne i zdrowe. Dotyczy to również branży kosmetycznej.
Eko kosmetyki i bioplantacje

Eko kosmetyki zawierają składniki, które pochodzą z upraw naturalnych, bioplantacji, gdzie szczególną wagę przykłada się do odpowiednich warunków naturalnych, w jakich hodowane są rośliny. Jest to bardzo ważne, ponieważ minimalizuje wpływ zanieczyszczenia środowiska na rośliny, które staną się podstawą kosmetyków. Liczy się stan gleby, powietrza i wody, ich czystość pozwala zachować roślinom naturalny i zdrowy skład.
Linia Eco Care

Seria kosmetyków Eco Care to jedna z wielu serii kosmetycznych Bielendy, które powstają na bazie składników ekologicznych i bioplantacji. Eco Care to szeroki wybór kosmetyków, bazujących na takich składnikach, jak: algi morskie, amazońska glinka biała, glinka zielona, głębinowa woda termalna, bursztyn, borowina, torf leczniczy, wodorosty, miód pszczeli i wiele innych. W skład linii Eco Care wchodzą kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy i całego ciała.

Inne artykuły: