You are here:  / Zdrowie i Moda / Energetyzujący olejek do kąpieli pomarańcza i cynamon

Energetyzujący olejek do kąpieli pomarańcza i cynamon

Energetyzujący olejek do kąpieli pomarańcza i cynamon
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Energetyzujący olejek do kąpieli pomarańcza i cynamon

Po całym dniu, wypełnionym pracą i różnymi obowiązkami warto zafundować sobie chwilę relaksu, aby usunąć zmęczenie. Wśród sprawdzonych sposobów na wzmocnienie organizmu i dodanie mu zastrzyku energii jest zastosowanie odpowiednich aromatów. Olejek aromatyczny z pomarańczy z dodatkiem cynamonu jest do tego znakomity.

Pomarańcza i cynamon
Zapach pomarańczowy i cynamonowy są głównymi składnikami olejku do kąpieli Bielendy o nazwie ENERGIA. Ten pieniący się olejek, przeznaczony do wanny i pod prysznic, tworzy na skórze nawilżający film ochronny i nie wymaga stosowania balsamu. Bardzo szybko roztacza przyjemną, energetyzującą woń świeżej pomarańczy i ciepłego cynamonu. Dzięki temu organizm może łatwiej się odprężyć i pozbyć się napięć związanych ze zmęczeniem.

Działanie rozgrzewające i wzmacniające
Olejek cynamonowy ma silne działanie rozgrzewające, co dodatkowo ułatwia odprężenie i zregenerowanie sił. Natomiast olejek pomarańczowy rozjaśnia umysł, dodaje energii i poprawia nastrój. Olejek ENERGIA został wzbogacony o ekstrakt z igliwia sosny, który jest znany z właściwości orzeźwiających i antyseptycznych. Wspólne działanie tych aromatów wzmacnia organizm i przywraca mu siły, dając jednocześnie dużo przyjemności.

Inne artykuły: