You are here:  / Zdrowie i Moda / Ginkgo biloba przeciw zmarszczkom

Ginkgo biloba przeciw zmarszczkom

Ginkgo biloba przeciw zmarszczkom

Co to jest Ginkgo biloba
Ginkgo biloba, czyli miłorząb dwuklapowy, pochodzący z Chin, inaczej znany też jako miłorząb japoński, to drzewo, którego składniki są szeroko wykorzystywane w kosmetologii. Dlaczego? Dlatego, że ma niezwykłe właściwości, opóźniające proces starzenia się skóry. Wzmacnia naczynia krwionośne, ma dobroczynne działanie na układ nerwowy i pamięć. Ginkgo biloba regeneruje skórę i poprawia jej kondycję, dając efekt anti age.

Krem przeciw zmarszczkom
Znane i cenione przez kosmetologów jest stosowanie Ginkgo biloba jako składnik kremów przeciwzmarszczkowych. Bielenda oferuje krem przeciw zmarszczkom do całorocznej pielęgnacji skóry. Jest to krem przeznaczony dla skóry o ze zmarszczkami i liniami mimicznymi, która straciła elastyczność. Dzięki regularnemu stosowaniu kremu z Ginkgo biloba skóra nabiera elastyczności, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Krem daje natychmiastowe odczucie nawilżenia i ulgi na skórze. Zalecany jest także do pielęgnacji skóry wokół oczu.
Seria Ginkgo biloba
Ginkgo biloba jest również składnikiem innych kosmetyków, tworzących całą serię z nurtu anti aging. W skład serii wchodzą również: maseczka silnie odmładzająca z retinolem lub z ceramidami anti age, krem do pielęgnacji całego ciała, krem o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym. Wszystkie kosmetyki są z naturalnych składników i nie zawierają sztucznych barwników.

Inne artykuły: