You are here:  / Zdrowie i Moda / Jak używać kremu anti-aging?

Jak używać kremu anti-aging?

Jak używać kremu anti-aging?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak używać kremu anti-aging?

Jakie kremy do pielęgnacji twarzy sprzedają się najlepiej? Oczywiście przeciwzmarszczkowe. Dlaczego? Zmarszczki to niedoskonałość cery, z którą kobiety walczą najczęściej.

Czym kierować się przy wyborze kremu anti-aging?

Najlepsze dla cery dojrzałej są kosmetyki naturalne. Wyróżniają się dobroczynnymi właściwościami odżywczymi i regenerującymi. Przed dokonaniem wyboru warto dokładnie zapoznać się z ich przeznaczeniem – dostępne są preparaty do pielęgnacji cery w różnym wieku. Dobry krem na zmarszczki lub inny o charakterze anti-aging powinien także chronić skórę przed słońcem (filtr o wartości minimum 15). Słońce jest bowiem przyczyną szybszego starzenia się skóry.

Sprawdź skład

Najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe są pełne minerałów i naturalnych składników. Kosmetyki naturalne przyspieszają odbudowę wszystkich warstw skóry, ujędrniają ją i nawilżają. Sprawdź na liście składników, czy dany krem anti-aging zawiera cynk, witaminy C, D, E i A, peptydy i keratynę. Te witaminy i minerały aktywnie zwalczają oznaki starzenia.

Porozmawiaj z lekarzem

Skonsultuj się z dermatologiem- jeśli Twoja skóra cierpi na pewne dolegliwości, będzie różnie reagować na kremy przeciwzmarszczkowe. Lekarz wybierze najlepsze rozwiązanie i zaproponuje odpowiednie kosmetyki naturalne.

Niech to stanie się rutyną

Kremu używaj zgodnie z informacjami na opakowaniu. Warto zabrać małe opakowanie kosmetyku również w podróż służbową lub na wakacyjny wyjazd – ważna jest systematyczność. Jeśli chcesz wyglądać młodziej, niech używanie kremu anti-aging stanie się Twoim codziennym rytuałem.

Inne artykuły: