You are here:  / Zdrowie i Moda / Kiedy skóra twarzy wymaga interwencji, maseczka do twarzy

Kiedy skóra twarzy wymaga interwencji, maseczka do twarzy

Kiedy skóra twarzy wymaga interwencji, maseczka do twarzy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kiedy skóra twarzy wymaga interwencji, maseczka do twarzy

Pielęgnacja interwencyjna
Maseczki do twarzy są znakomitym rozwiązaniem, kiedy cera wymaga szybkiej interwencji. Maseczki bardzo szybko poprawiają stan skóry, ważne jest tylko, aby odpowiednio je dobrać do rodzaju cery. Wygodną formą maseczki do twarzy jest saszetka. Zakup saszetki wiąże się z niewielkim wydatkiem, a pozwoli nam wygodnie ją przetestować.

Maseczka oczyszczająca, nawilżająca, odżywcza, odmładzająca
W zależności od potrzeb skóry możemy zdecydować się na takie kosmetyki, jak: maseczka oczyszczająca, nawilżająca, odżywcza (z witaminami) lub odmładzająca. Cera mieszana najczęściej wymagać będzie oczyszczenia, które przywróci jej świeżość i gładkość. Dla cery suchej najlepiej wybrać maseczkę nawilżającą, która szybko i dogłębnie nawilży wysuszoną skórę. Natomiast dla cery dojrzałej najczęściej sprawdzi się maseczka odmładzająca lub odżywcza witaminowa.

Bielenda: naturalne maseczki do twarzy
W ofercie Bielendy jest wiele ciekawych propozycji, są dostępne maseczki do twarzy w wygodnych saszetkach i każda kobieta może znaleźć odpowiednią dla swojej cery. Dla kobiety dojrzałej przeznaczone są maseczki odmładzające z żeń szeniem i z ginkgo biloba, a także przeciwzmarszczkowa maseczka z serii Kawior i Trufle (dla kobiet po 35 roku życia). Dla młodych kobiet jest duży wybór maseczek owocowych, jak granat, kasztan, awokado, ogórek i limonka (polecane dla cery mieszanej) i wiele innych.

Inne artykuły: