You are here:  / Zdrowie i Moda / Nadchodzi wiosna – poczuj się młodo

Nadchodzi wiosna – poczuj się młodo

Nadchodzi wiosna – poczuj się młodo
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Nadchodzi wiosna – poczuj się młodo

Dla dobrego samopoczucia każda z nas lubi być zadbana. W pewnym momencie każda z nas zaczyna dostrzegać niedoskonałości skóry, które są efektem upływającego czasu. Do skóry dojrzałej należy podejść inaczej

niż do bardzo młodej skóry i potraktować ją z większą uwagą. O tyle jest to łatwiejsze, że z czasem nabieramy wyczucia co do tego, co jest nam potrzebne i jakie kosmetyki nam służą. Co warto pamiętać, to na pewno to, jakie składniki będą spowalniały proces starzenia oraz wpłyną na poprawę elastyczności skóry.

Bio plantacja Algi na blogu Bielenda
Bio Plantacja Algi

Dużym powodzeniem cieszą się algi, które powodują przyspieszenia regeneracji i odnawiania się komórek skóry, opóźniając proces powstawania zmarszczek. Głęboko nawilżają i odżywiają skórę, co jest bardzo potrzebne dla skóry dojrzałej.
Bielenda dla kobiet dojrzałych dedykuje serię kosmetyków anti age z algami z bio plantacji. Są to kosmetyki łagodne i ekologiczne, mogą być stosowane nawet przy wrażliwej skórze.

W skład serii wchodzą: krem na dzień i noc anti age, maseczka, peeling enzymatyczny, peeling koralowy do ciała, sól koralowa do kąpieli oraz balsam do ciała. Stosowane jako komplet do pielęgnacji skutecznie zapewniają skórze poprawę kondycji i odmłodzony wygląd.

Inne artykuły: