You are here:  / Styl i Trendy / Nike overplay viii recenzja

Nike overplay viii recenzja

Nike overplay viii recenzja
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Legendarna marka Nike

W dzisiejszych czasach mamy ogromne możliwości w kwestii zakupu odzieży, obuwia i dodatków bądź akcesoriów. Marki prześcigają się nawzajem w tworzeniu unikalnych fasonów, wzorów czy oferowaniu jak najlepszej jakości.

Nike jest jedną z najbardziej znanych marek na całym świecie, produkującą odzież, obuwie, perfumy i akcesoria sportowe. Swoją drogę rozpoczęła od butów przeznaczonych dla biegaczy. Obecnie natomiast w jej produktach chodzą miliony ludzi na całym świecie, niezależnie od tego, czy są sportowcami czy też nie.

„Just do it!” to słowa o globalnym wydźwięku od razu kojarzące się z marką Nike. Slogan powstał w 1988 roku i motywuje ludzi do tego, by się nie bali i nie zastanawiali tylko po prostu działali i właśnie działaniem prowadzili do swojego sukcesu.

Twórca Nike nie mógł wyobrazić sobie większego sukcesu niż osiągnął. Każdy bowiem o tej marce słyszał, co trzeci but sportowy na świecie posiada jej logo, a on sam stał się wręcz legendą i jednym z najbardziej znanych miliarderów na całym globie.

Inne artykuły: