You are here:  / Zdrowie i Moda / Odmłodzona skóra u progu wiosny

Odmłodzona skóra u progu wiosny

Odmłodzona skóra u progu wiosny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Odmłodzona skóra u progu wiosny

Kwas hialuronowy to najsilniejsza substancja nawilżająca. Jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Wiąże w naskórku wodę i ją zatrzymuje, dzięki czemu

Kwas hialuronowy, kosmetyki naturalne Bielenda

zapewnia nawilżenie skóry i chroni ją przed wysuszeniem. Skutecznie redukuje zmarszczki, wypełniając ją od wewnątrz. Kwas hialuronowy przywraca skórze właściwą sprężystość, ponieważ mobilizuje produkcję kolagenu.
Kosmetyki z kwasem hialuronowym

Kosmetyki z kwasem hialuronowym to silnie nawilżające oraz wygładzające środki. Są zalecane zwłaszcza dla skóry dojrzałej, ponieważ z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze maleje. Dzięki zastosowaniu zawierających go kosmetyków można zwiększyć tą ilość. Bielenda opracowała recepturę z kwasem hialuronowym, dzięki której powstała cała seria specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych. Bazuje ona na składnikach roślinnych z certyfikowanych bioupraw i ma działanie anti age, niwelujące efekty starzenia się skóry – wypełnia zmarszczki.
Efektywność kosmetyków z serii Kwas Hialuronowy

W efekcie regularnego stosowania kosmetyków z kwasem hialuronowym skóra staje się gładka, jędrna i odmłodzona. Zmarszczki zostają wyraźnie zredukowane. W skład serii wchodzi cała gama kosmetyków, w tym krem do twarzy na noc, krem do twarzy na dzień, serum punktowe, produkty do demakijażu, krem do rąk. Produkty dostępne są również w zestawie (zestaw świąteczny).

Inne artykuły: