You are here:  / Zdrowie i Moda / Odświeżający olejek do kąpieli Odnowa

Odświeżający olejek do kąpieli Odnowa

Odświeżający olejek do kąpieli Odnowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Odświeżający olejek do kąpieli Odnowa

Każda z nas zna uczucie odprężenia, jakie pod koniec dnia przynosi ciepła kąpiel w pachnącej wannie. Szczególnie zimą taki wieczorny relaks to rzecz zbawienna. Ogrzewa nas, regeneruje, przynosi ukojenie i zapomnienie o temperaturze, jaka panuje na zewnątrz. Zima nas nie rozpieszcza, ale Bielenda – tak.

Aromatyczne olejki do kąpieli i pod prysznic
Bielenda specjalnie pod kątem rytuału kąpieli przygotowała zmysłowe olejki o różnych zapachach i właściwościach. Nie jest to mit, lecz prawda, że zapachy wpływają na naszą psychikę, na samopoczucie, a nawet na zdrowie. Lecznicze właściwości aromatów stosuje się powszechnie w gabinetach kosmetycznych, SPA i w aromaterapii. W dawniejszych dziejach olejki eteryczne wykorzystywano również do celów medycznych!

Odświeżający olejek do kąpieli Odnowa – rozmaryn i eukaliptus
Odświeżający olejek o nazwie Odnowa daje zapach eukaliptusa i rozmarynu. Rozmaryn ma wyjątkowo zdrowotne właściwości: działa antyseptycznie i oczyszczająco, daje także efekt odświeżający. Rozmaryn jest również głównym składnikiem perfum znanych pod nazwą Woda Królowej Węgier, których receptura pochodzi z XIV wieku. Królowa Węgier Elżbieta używała ich nie tylko dla urody, ale również dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Tak więc, jeśli potrzebujemy odnowy i czujemy się zmęczone, olejek z rozmarynu i eukaliptusa zapewni nam odpowiedni aromat.

Inne artykuły: