You are here:  / Mint bee / Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

odzywka-do-rzes-4Wiele kobiet marzy o pięknych, długich, czarnych i podkręconych rzęsach. W rzeczywistości jednak często nasze rzęsy są szarawe, krótkie i rzadkie. Nie wygląda to dobrze, co jest powodem zmartwień nie jednej osoby. Oczywiście w takim przypadku warto udać się do kosmetyczki, aby zastosować hannę na nasze rzęsy. Dzięki takiemu zabiegowi rzęsy zyskają pożądaną przez nas barwę, ale wciąż będą krótkie, wypadające i rzadkie.
Dużo kobiet decyduje się również na założenie sztucznych rzęs. Efekt jest faktycznie powalający, ale od razu widać, że rzęsy są sztucznie doklejone. Ponadto zabieg ten nie należy do tanich spraw. Aby utrzymać efekt pięknych i długich rzęs, doczepianie rzęs trzeba powtarzać co około trzy tygodnie. Wiąże się to z regularnymi wydatkami oraz koniecznością zagospodarowania czasu.
Z pewnością wspaniałym sposobem na poprawienie jakości swoich rzęs jest zakup odpowiedniej odżywki. Odżywka do rzęs spowoduje poprawę ich grubości oraz długości, a jednocześnie rzęsy nie będą wyglądały sztucznie.

Inne artykuły: