You are here:  / Modna 40 latka 2015 / Ołówkowa czerwona spódnica

Ołówkowa czerwona spódnica

Ołówkowa czerwona spódnica
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Tak dawno nic nie pisałam tutaj, że chyba wyszłam z wprawy :).

Udało mi się w końcu zrobić zdjęcia stylizacji, zatem pokażę Wam je bez zbędnego opisywania co mam na sobie. Wspomnę jedynie, że zupełnie przypadkowo wybrałam te patriotyczne kolory na dzisiaj haha. Dodatkowo, przygotowałam dla Was post z wszystkimi metamorfozami (o których więcej było na Facebooku :)) i możecie spodziewać się go jeszcze w tym tygodniu.

Tymczasem zmykam cieszyć się ostatnimi chwilami długiego weekendu i życzę miłego wieczoru!

Ostatnio nie rozstaję się z luźnymi białymi koszulami i moimi jedynymi ciążowymi jeansami, które widzicie na zdjęciach. Stwierdziłam, iż bez sensu jest kupować dziesięć par takich spodni skoro posłużą tylko kilka miesięcy. Dlatego nie pokazuję tutaj zbyt wiele stylizacji będąc w tym stanie, bo one wszystkie wyglądają zazwyczaj tak samo :D.

Dzisiaj dla odmiany biała koszula i granatowe jeansy haha. Oczywiście, żeby nie było supernudno- a tylko nudno- założyłam brązowy płaszcz i ciężkie, skórzane botki. Jeśli już sytuacja wymaga ode mnie, żebym wyglądała jak człowiek to w takim wydaniu czuję się całkiem dobrze (chociaż przyznam, że spodnie ciążowe to najbardziej niewygodny ciuch jaki do tej pory nosiłam, ale bądźmy szczerzy- ileż można chodzić w dresach?). Pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza, dlatego wyjęłam już z szafy moje cieplejsze płaszcze, które jeszcze miesiąc będę musiała nosić rozpiętę, udając ze mi tak ciepło :D.

Nie zanudzam Was dzisiaj dłużej tylko życzę miłej niedzieli i uciekam. Buziaki i do następnego :).

słowa kluczowe: płaszcz cubus, sukienki jass, długi czarny płaszcz, jass sukienki, perfumy luck

Inne artykuły: