You are here:  / Zdrowie i Moda / Piękno i relaks na Dzień Kobiet

Piękno i relaks na Dzień Kobiet

Piękno i relaks na Dzień Kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Piękno i relaks na Dzień Kobiet

Myślisz o odrobinie luksusu? Kiedy, jak nie w dzień kobiet, należy nam się odpoczynek i czas dla siebie! Właśnie dzisiaj

kawior i trufle

można odpuścić sobie część obowiązków, te nie uciekną i zaczekają do jutra. Czas na relaks i piękno 🙂
Luksus w kosmetyczce

Z czym kojarzy nam się luksus? Z czasem wolnym, z wakacjami, z pięknymi zapachami, z wyjątkowymi potrawami, jak choćby trufle i kawior. Również kosmetyki i pielęgnacja urody są jak najbardziej w zakresie tego wszystkiego, co nazywamy luksusem. Zwłaszcza seria Kawior i Trufle.
Kawior i trufle

Kawior jest bogatym źródłem mikroelementów, witamin i cennych protein. W kosmetykach stosuje się go jako składnik aktywny, przyspieszający odnowę komórek. Białe trufle są wyjątkowo poszukiwane i cenne, nie tylko kulinarnie, ale też ze względu na umiejętność głębokiego odżywiania i nawilżania skóry, a także poprawiania jej elastyczności.

Pielęgnacja oczu, twarzy i całego ciała

W skład serii Kawior i Trufle wchodzą zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy (krem na dzień, płyn micelarny, krem na noc), na okolice oczu (serum), jak i do całego ciała (eliksir do ciała, krem do rąk). Szczególnie cenią ją kobiety, które wymagają zaawansowanej pielęgnacji i korygowania niedoskonałości skóry.

Inne artykuły: