You are here:  / Zdrowie i Moda / Pielęgnuj skórę kosmetykami anti-age – nie zdradzaj swojego wieku!

Pielęgnuj skórę kosmetykami anti-age – nie zdradzaj swojego wieku!

Pielęgnuj skórę kosmetykami anti-age – nie zdradzaj swojego wieku!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pielęgnuj skórę kosmetykami anti-age – nie zdradzaj swojego wieku!

Każda kobieta marzy by mieć cały czas młodą i piękną skórę, chociaż z drugiej strony jest świadoma, że starzenie się jest naturalnym procesem, który dotyka wszystkich bez wyjątku. Pewnie wiele z Was zastanawiało się jaka jest tajemnica gwiazd mających ponad 50 lat, a wyglądających jak ich o 20 lat młodsze koleżanki. W rzeczywistości przecież nikt w wieku 40 lat nie ma twarzy, na której nie byłyby widoczne ślady upływającego czasu. Chcąc oszukać czas i ukryć prawdziwy wiek skóry wystarczy wybrać dla siebie odpowiedni program kosmetycznej pielęgnacji anti-aging.

Co możesz zrobić dla siebie?
W codziennych staraniach o piękny wygląd skóry wykorzystaj kosmetyki naturalne. Stosując kosmetyki o działaniu anti-aging poprawisz jej kondycję i sprawisz, że będzie wyglądać młodziej.

Pamiętaj o kilku zasadach:
Codzienne oczyszczanie twarzy to konieczność. Saraj się pamiętać o regularnym myciu twarzy: minimalnie 3-4 razy każdego dnia. Usuniesz zabrudzenia i zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia, które mają wpływ na starzenie się skóry. Stosuj kosmetyki naturalne – są delikatne i odpowiednie dla różnych jej rodzajów. Używaj specjalnych preparatów do oczyszczania skóry szyi i dekoltu.

Słońce i skóra dojrzała – przy takim połączeniu krem przeciwsłoneczny to podstawa. Skóra dojrzała nie potrafi sama usunąć wszystkich toksyn i zanieczyszczeń, przez co uszkodzenia spowodowane przez promienie słoneczne mogą powodować powstanie starczych plam.

Anti-aging i krem nawilżający. Wprowadzając w życie plan działań anti-aging pamiętaj o wykorzystaniu także kremu nawilżającego stworzonego dla Twojego rodzaju skóry. Potrafi on skutecznie odmłodzić cerę i poprawić jej wygląd. Nie zapominaj również o znaczeniu pielęgnacji skóry nocą – stosuj odpowiednie preparaty stworzone do pielęgnacji przed snem.

Inne artykuły: