You are here:  / Zdrowie i Moda / Przywróci skórze blask

Przywróci skórze blask

Przywróci skórze blask
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przywróci skórze blask

Dla szarej, zmęczonej skóry, pozbawionej blasku potrzebne jest głębokie odżywienie, nawilżenie i odstresowanie. To może zapewnić zastosowanie odpowiednich kosmetyków,

w tym maseczki błotnej z minerałów Morza Martwego. Jednak dla trwałego efektu należy zastanowić się nad poziomem stresu i stylem życia na co dzień. Czy zmęczona i szara skóra to wynik stresującego tygodnia, czy jest to objaw stałego przemęczenia? Doskonałym kosmetykiem dla takiej skóry jest również dobry sen i wieczorny relaks. Warto się wysypiać, ponieważ sen daje skórze czas na regenerację.
Minerały Morza Martwego w Bielenda
Intensywny zastrzyk energii w weekend

Można poeksperymentować w weekend, zaczynając już w piątek od zastosowania maseczki błotnej na twarz, następnie przejść do relaksującej kąpieli z olejkiem odprężającym RELAKS, zawierającym lawendę i ekstrakt z melisy lekarskiej i szyszek chmielu, a całość zakończyć długim snem w przewietrzonym i świeżym pomieszczeniu. Na noc dobrze jest zastosować dodatkowo odżywiający i regenerujący krem z soją i witaminą E dla cery dojrzałej lub krem z bioplantacji aloes lub awokado dla młodszej skóry.
Znajdź swój program pielęgnacyjny

Bardzo ważne jest regularne podejście do pielęgnacji skóry, dobranie kosmetyków, które zapewniają jej niezbędne składniki i nawilżenie. W tym celu pomóc może konsultacja u specjalisty, rozmowa z kosmetyczką, która może bardzo trafnie doradzić kosmetyki do codziennej pielęgnacji, a także skorzystanie z poradnika na stronie internetowej Bielendy: „Znajdź kosmetyk dla siebie”. Po kliknięciu w tą zakładkę wystarczy określić rodzaj skóry i problem, a w odpowiedzi pojawią się zalecane serie kosmetyków.

Inne artykuły: