You are here:  / Wygląd / A może blond? Najbardziej naturalny ciemny blond na rynku!

A może blond? Najbardziej naturalny ciemny blond na rynku!

Naturalny ciemny blond to nieustannie modny i pożądany przez wiele kobiet kolor włosów. Idealnie podkreśla urodę, dodaje elegancji oraz szyku każdej fryzurze. Niestety bardzo trudno jest uzyskać taki odcień podczas farbowania włosów. Na szczęście teraz stanie się to dużo łatwiejsze z farbą Garnier Color Naturals. Poznajmy jej zalety!
Naturalny ciemny blond – hit w koloryzacji włosów!

Współcześnie wiele kobiet decyduje się na farbowanie włosów. Jednak coraz częściej zależy im na bardzo naturalnym efekcie kolorystycznym i delikatnym podkreśleniu piękna włosów. Idealnym rozwiązaniem dla blondynek będzie więc naturalny ciemny blond, który wydobywa głębię koloru naturalnych włosów.
Koloryzowanie włosów na ciemny blond – dla kogo?

Aby podczas farbowania uzyskać odcień naturalnego ciemnego blondu, nasz naturalny kolor włosów powinien znajdować się w przedziale między jasnym a średnim blondem. Pamiętajmy, że efekt koloryzacji zawsze zależy od naszego wyjściowego odcienia włosów. Ciemny blond na pewno nie jest nudnym kolorem! Pięknie podkreśla cięcie włosów, karnację i kolor oczu. Jeśli zależy ci na bardzo naturalnym efekcie, to zdecyduj się na naturalny ciemny blond od Garniera. Nikt nawet nie pomyśli, że masz farbowane włosy!
Ciemny blond Garnier Color Naturals – poznaj najbardziej naturalny blond na rynku!

Marzysz o naturalnym odcieniu ciemnego blondu? Poznaj farbę do włosów Garnier Color Naturals nr 6, która zapewnia naturalny efekt koloryzacji, 100% pokrycia siwych włosów oraz intensywność i trwałość koloru. Uzyskany odcień jest świetlisty, a zarazem wygląda jakby kosmyki nie były poddane koloryzacji. Tak naturalnych kolorów farb do włosów jeszcze nie było!

Rewolucyjna technologia koloru Garnier, opiera się na unikalnym połączeniu trzech refleksów: popielatego, perłowego i złotego. Pozwala to uzyskać wyjątkowy efekt jak przy koloryzacji ton w ton. Włosy stają się dogłębnie nasycone kolorem i mają niesamowity blask. Farba Garnier nada twoim włosom trwały kolor z naturalnymi refleksami! Produkt jest bezpieczny dla skóry głowy oraz włosów – wszystko dzięki wykorzystaniu dobroczynnego działania olejków: z oliwek, awokado i karite. Włosy po koloryzacji stają się nawilżone, odżywione, elastyczne i jedwabiście miękkie w dotyku.
Koloryzacja 6N Naturalny Ciemny Blond – zalety:

uzyskujemy naturalny kolor włosów,
refleksy jak przy koloryzacji ton w ton,
100% pokrycia siwych włosów,
kolor pełen naturalnego blasku,
podkreślenie naturalnej kolorystyki cery, koloru oczu,
kompleksowa pielęgnacja włosów, dzięki wykorzystaniu olejków,
włosy po koloryzacji są miękkie i elastyczne,
intensywny i długotrwały kolor,
konsystencja, która łatwo rozprowadza się we włosach.

Pielęgnacja włosów w ciemnym odcieniu blondu

Włosy poddane koloryzacji wymagają szczególnej pielęgnacji. Należy myć je w szamponie dedykowanym dla włosów farbowanych, konieczne jest także regularne stosowanie odżywki. Piękny kolor jest w pełni widoczny tylko na zdrowych kosmykach!

Naturalny ciemny blond to kolor, który jest uwielbiany przez kobiety! Jeśli chcesz uzyskać taki odcień na swoich włosach, zdecyduj się na farbę Garnier Color Naturals.

Inne artykuły: