You are here:  / Aimstyle store / Bee sama nie wiem / Jak zamawiać na sheinside? / Mint bee / Modna 40 latka 2015 / Przerobione ubrania / Jak zamawiać na sheinside?

Jak zamawiać na sheinside?

Ubrania przerobione

Kobiety o ubraniach mogłyby rozmawiać godzinami. Nie ma w tym nic dziwnego, że wszystkie chcemy dobrze wyglądać i dobierać stylizacje do naszej figury. Chcemy podkreślać atuty naszej sylwetki, a nie odwrotnie.

Czasami jednak mamy w naszej szafie coś, co jest pięknie uszyte i ma ładny kolor, który pasuje do naszego typu urody, ale model i sposób uszycia nie za bardzo pasuje do naszej figury. Można wtedy przerobić dane ubranie tak, aby dopasować je do swoich potrzeb. Czasami wystarczy naprawdę niewiele, aby tchnąć nowe życie w dany model bluzki czy koszuli. Nie wszystko da się jednak przerobić i może okazać się to wyzwaniem. Dlatego dobrze jest zastanowić się wcześniej, co chcemy zrobić. Jeśli wymaga to większych i bardziej gruntownych zmian dobrze jest skonsultować się z krawcową, albo jej powierzyć całe zadanie. Takie przerobione ubrania mają szansę stać się naszymi ulubionymi wyborami. Niektórzy stawiają na uniwersalne ciuchy, a inni wolą bardziej awangardowe ubrania. Wszystko jest kwestią gustu.

Inne artykuły: