You are here:  / Modna 40 latka 2015 / Kosmetyki rosyjskie i Kosmetyki bez parabenów

Kosmetyki rosyjskie i Kosmetyki bez parabenów

Kosmetyki bez parabenów i kosmetyki rosyjskie

Kosmetyki bez parabenów

Nie ma chyba wśród nas osób, które nie używałyby kosmetyków. I chociaż pewnie niektórzy korzystają z nich częściej, a inni rzadziej, nie da się raczej uniknąć korzystania z mydła, szamponu do włosów czy dezodorantów. Wielu kosmetyków używamy do higieny i oczyszczania ciała, ale niektóre służą nam raczej do podkreślenia naszej urody i lepszego samopoczucia. Chociaż są i takie, których używamy w celach leczniczych.
Ostatnio dużo mówi się o zawartych w kosmetykach parabenach czyli substancjach konserwujących. Okazało się bowiem, że mogą być one bardzo szkodliwe dla naszego organizmu. Co więc z tego, że dłużej zachowają świeżość, jeżeli jednocześnie zagrożą naszemu zdrowiu. Na szczęście jest coraz więcej aptek i sklepów internetowych, gdzie możemy kupić kosmetyki bez parabenów.
W tym miejscu warto wspomnieć o kosmetykach rosyjskich. Duży wybór naturalnych preparatów, wykonanych na bazie ziół, olejków eterycznych, owoców, kwiatów, zainteresuje na pewno niejednego. Kosmetyki rosyjskie są doskonałym wyjściem dla alergików, osób o skórze wrażliwej oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie naturę.

Inne artykuły: