You are here:  / Przerobione ubrania / Modne sukienki na studniówkę

Modne sukienki na studniówkę

Sukienki studniówkowe – trendy na 2017 r.

Jeśli chodzi o trendy na 2017 r., na studniówkach dominują raczej sukienki dłuższe i to w klasycznym, czarnym kolorze. Nie oznacza to jednak, że dziewczyny lubiące coś krótszego i/lub niekoniecznie czarnego nie znajdą czegoś dla siebie, a wręcz przeciwnie – 2017 to również symbol studniówkowej różnorodności.

I tak, poza wyżej wymienionymi, uznaniem w bieżącym roku cieszą się także suknie długie, ale czerwone (w różnych odcieniach: od najintensywniejszych do różu) lub błękitne/niebieskie. I nic w tym dziwnego – studniówka to pierwsza okazja, żeby młode damy mogły poczuć się jak księżniczki, a takie długie i kolorowe kreacje im to umożliwiają.

Z drugiej strony dziewczyny wybierają też często sukienki koktajlowe i w tym również nic dziwnego – studniówka to bowiem szalona zabawa, która wymaga dużego zakresu ruchów, a to umożliwia właśnie typowy „koktajl” – komfortowy, praktyczny, słowem: idealny do nawet najbardziej zakręconego tańca.

Trzecią kreacją, która chyba nigdy nie wyjdzie ze studniówkowej mody, jest w tym roku mała czarna. Z jednej strony łączy ona bowiem elegancję i swobodę ruchu, a z drugiej – co jest ważnym argumentem dla rodziców płacących za studniówkowe kreacje – nada się na szereg innych okazji w przyszłości.

Jeszcze raz więc: w 2017 r. modne sukienki na studniówkę są albo długie i czarne, czerwone lub błękitne/niebieskie, albo koktajlowe, albo „małe i czarne”. Nie jest to więc rok zaskakujący – w końcu trendy te powtarzają się od kilku lat – ale po co zmieniać coś, co jest dobre i się sprawdza?

Inne artykuły: