You are here:  / Zdrowie i Moda / Owocowe Mikołajki – kosmetyki naturalne na prezent

Owocowe Mikołajki – kosmetyki naturalne na prezent

Owocowe Mikołajki – kosmetyki naturalne na prezent

Co wybrać na prezent?
Zbliżają się Mikołajki, a wraz z nimi sezon na prezenty. Każdy z nas zna dylematy, związane z tym, co kupić bliskiej osobie. Z pomocą przychodzą pomysłowe zestawy świąteczne z kosmetykami, które przygotowała Bielenda dla swoich klientek.

Pomysłowe zestawy świąteczne
Zestawy kosmetyczne to kilka dobranych do siebie kosmetyków z jednej serii, w ślicznym opakowaniu i w bardzo dobrej cenie. W każdym zestawie jeden kosmetyk jest gratis. W roku 2010 do wyboru mamy następujące serie w zestawach świątecznych: Collagen + Kwas hialuronowy, In Vitro, Awokado, Karoten, Granat.

Owocowe kosmetyki naturalne: granat, awokado
Bardzo dobrym pomysłem są tropikalne kosmetyki z owocu granatu, które doskonale nawilżają skórę oraz nadają jej egzotyczny zapach. Do całorocznej pielęgnacji warto polecić zestaw z serii Karoten. Osoby ze skórą wysuszoną ucieszy zestaw Prestige Awokado, ponieważ kosmetyki z tej serii są dedykowane do pielęgnacji nawet bardzo suchej skóry. Natomiast dla kobiet dojrzałych, których skóra potrzebuje głębokiej pielęgnacji doskonałe będą zestawy Prestige Collagen + Kwas hialuronowy oraz Prestige In Vitro – kosmetyki te działają ujędrniająco i odmładzająco na skórę.

Inne artykuły: