You are here:  / Modna 40 latka 2015 / Przedłużanie rzęs Wrocław i Serum na porost rzęs

Przedłużanie rzęs Wrocław i Serum na porost rzęs

Serum na porost rzęs i przedłużanie rzęs Wrocław

Przedłużanie rzęs Wrocław – spraw sobie prezent na szczególną okazję

Zbliża się wielki dzień twojego ślubu. Chciałabyś w tym dniu wyglądać wyjątkowo. Chcesz zadbać o każdy szczegół, aby na zdjęciach wyglądać promiennie i elegancko. Trwałość makijażu na wesele jest bardzo ważna. Nie możesz sobie pozwolić na żadną wpadkę, szczególnie, że na każdym kroku towarzyszy Ci wszędobylski fotograf i oczy wszystkich gości skierowane są właśnie na Ciebie. Dlatego zamiast używania kilku warstw tradycyjnej maskary wydłużającej, na ok tydzień przed ceremonią powinnaś skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs.

Przedłużanie rzęs Wrocław- Wszystkie oczy skierowane na Ciebie

Metoda przedłużania rzęs to precyzyjny zabieg doklejania rzęs
jedwabnych, syntetycznych lub wykonanych z futra norek. Każdą rzęsę przykleja się osobno do rzęsy naturalnej. W ten sposób uzyskujemy naturalny efekt przedłużania- 1:1. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs to także metody 2:1 i 3:1. W metodzie przedłużania rzęs Blink&Go stosuje się rzęsy wykonane z jedwabiu. W efekcie mamy wachlarz rzęs, bez uczucia ciężkości.

Serum na porost rzęs- ratunek dla Twoich zniszczonych rzęs

Same metody przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym nie są tak inwazyjne, jak samodzielne doklejanie rzęs. Każda metoda przedłużania jednak w jakimś stopniu je osłabia. Dlatego ważne jest używanie serum na porost rzęs. Nie ważne, czy rzęsy wypadają Ci przez nadmierne używanie maskary, zabiegi typu henna, czy przedłużanie rzęs, serum na porost rzęs pomoże im się odbudować.

Inne artykuły: