You are here:  / Bee sama nie wiem / Przemyślane prezenty

Przemyślane prezenty

rp_moda8.jpgLubię robić prezenty moim bliskim. Zawsze staram się dobrać je odpowiednio do zainteresowań danej osoby. Najłatwiej mam z moją siostrą, ponieważ ją bardzo interesuje moda i wszystko to, co jest z nią związane.

Przede wszystkim kupuję dla niej książki poświęcone historii ubioru. Ostatnimi czasy ukazało się bardzo wiele takich pozycji i mogę w nich wręcz przebierać. Przede wszystkim mnóstwo tak zwanych blogerek modowych wydało ostatnio swoje książki. Nie są to może jakieś wybitne publikacje, ale czasem warto je kupić. Z drugiej strony ukazało się również wiele książek poświęconych historii ubioru z ostatnich kilkudziesięciu lat. Pokazują one, że moda to jest proces powtarzalny i coś, co było niemodne pięć lat temu, niedługo będzie pierwszym krzykiem mody. Jest to tak jakby spirala, z której co jakiś czas wyłaniają się te same trendy.
Cieszę się zatem, że moda tak bardzo pasjonuje moją siostrę, ponieważ dzięki temu zawsze wiem, co mogę jej kupić i jaki prezent może sprawić jej przyjemność.

Inne artykuły: