You are here:  / Zdrowie i Moda / Śródziemnomorski klimat w środku zimy

Śródziemnomorski klimat w środku zimy

Śródziemnomorski klimat w środku zimy

Zima, mrozy i choroby dają się już chyba wszystkim we znaki. Luty zaczął się ostro i niestety skóra musi się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Jeszcze przez jakiś czas pogoda

nas nie rozpieści. Dlatego warto zadbać o swoje samopoczucie, relaks i odpoczynek w domowym zaciszu.
Przypomnij sobie wakacje nad Morzem Śródziemnym

Czy pamiętasz wakacje nad morzem? Ciepłe słońce, zapach pomarańczy, smak oliwek, bazylii i oliwy z oliwek? Te wszystkie skojarzenia można przywołać poprzez użycie kosmetyków z serii Śródziemnomorskiej Bielenda. Linia tych kosmetyków bazuje na oliwie z oliwek i koncentracie z liści oliwnych. Oliwa z oliwek ma znakomite właściwości nawilżające, jest śródziemnomorskim symbolem życia i obfitości. Dzięki stosowaniu jej także w diecie ludność śródziemnomorska cieszy się długim i zdrowym życiem. Oliwa z oliwek Extra Virgin zawiera obfitość kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6.
Koncentrat z liści drzewa oliwnego intensywnie ujędrnia skórę i pobudza ją do regeneracji. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek.

Drzewo oliwne, seria czarna oliwka Bielenda
Kompleksowa pielęgnacja codzienna

Seria Czarna Oliwka, przenosząc cię w cieplejszy klimat, zapewni jednocześnie właściwą pielęgnację każdego dnia. W skład serii wchodzą: masło do ciała, krem na dzień Mus Oliwkowy, balsam do ust, sól do kąpieli i krem na noc o konsystencji przyjemnego musu. Kosmetyki te szczególnie dobrze dopasowują się do suchej i wysuszonej skóry.