You are here:  / Zdrowie i Moda / Zabieg młodości anti-age

Zabieg młodości anti-age

Zabieg młodości anti-age

Czy wiesz, jaką roślinę uważa się za źródło młodości, które dostarcza dojrzałej skórze dawkę łatwo przyswajalnego przez skórę białka, witamin z grupy B oraz przeciwutleniaczy i fitoestrogenów? Tą cenną rośliną jest soja.

Zabieg młodości Bielenda: soja i witamina E.

Zmarszczki i przebarwienia to problem wielu kobiet, na który skutecznym środkiem zaradczym są kosmetyki, zawierające soję z ekologicznych bioupraw. Soja aktywnie poprawia wygląd skóry, niwelując jej przebarwienia oraz wygładzając widoczne zmarszczki.

Soja i witamina E kontra zmarszczki i przebarwienia
Odmładzające działanie soi wzmacnia witamina E, która chroni komórki przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników, zmniejsza przebarwienia i poprawia mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych. Ponadto witamina E chroni włókna kolagenowe skóry, które są odpowiedzialne za jędrność skóry. Recepturę, bazującą na soi i witaminie E można nazwać koktajlem młodości i dedykować je przede wszystkim kobietom w wieku dojrzałym, których skóra wymaga pielęgnacji, przywracającej młodzieńczy wygląd.

Zabieg młodości anti-age serum i maseczka do twarzy
Bielenda stworzyła serię kosmetyków, bazujących na dwóch składnikach aktywnych, jakimi są soja i witamina E. W serii tej dostępny jest duet kosmetyczny natychmiastowe serum + błyskawiczna maseczka, przynoszące bardzo szybki efekt odmłodzenia skóry i wyrównania jej kolorytu. Serum wygładza zmarszczki, usuwa przebarwienia i rozjaśnia twarz. Maseczka dodatkowo sprawia, że skóra staje się gładsza, nawilża ją i zmiękcza, a także poprawia jędrność. Jako zgrany duet maseczka i serum dają obraz tego, jak dobroczynne działanie ma soja – źródło młodości z witaminą E oraz cała seria, oparta na tych składnikach.

Inne artykuły: